۰۹۳۰۶۶۳۹۲۵۶تور شیراز شیرازگردی ایرانگردی پذیراگشت 

داستان پذیراگشت

سال ۱۳۷۷ پس از سالها بی تحرکی در گردشگری ورودی ایران شروع جدیدی برای آن بود. نسلی از جوانان ایرانی مشتاق بودند جاذبه های ایران را به جهان بشناسانند و در این بین من (رضا) و دوستانم راه جدیدی را در پیش گرفتیم. در حالی که اینترنت به تازگی در ایران معرفی شد، تصمیم گرفتم از ابزارهای دیجیتالی تازه متولد شده برای معرفی ایران به جهان و جذب گردشگران خارجی استفاده کنم. وب سایت "پرشیا در یک نگاه" یکی از اولین وب سایت های انگلیسی راه اندازی شده در ایران جهت معرفی جاذبه های آن است که توسط وی برنامه ریزی و راه اندازی شده است. علاوه بر این، من و دوستانم از نسل جدید راهنمایان تور در این دوره جدید در گردشگری ایران بودیم.
من به کمک دوستان و تیمی همواره حرفه ای از همکاران و راهنمایان گردشگری در گذر زمان، فعالیتهای خود را در زمینه توسعه صنعت گردشگری ایران با جذب واجرای تورهای مسافرتی از نقاط مختلف جهان به ایران و اجرای تور در تمام نقاط کشور، تاسیس شرکت گردشگری پذیراگشت و برندهای آن و همچنین سرمایه گذاری در زیرساخت های گردشگری شامل تاسیس هتل بوتیک فروغ شیراز، اقامتگاه سنتی بی بی شیراز، اقامتگاه سنتی شیران اصفهان، هتل بوتیک فیروز تهران (در حال ساخت)، مجموعه سرباغ شیراز (شامل زورخانه، تماشاخانه و گالری، در حال ساخت) و اقامتگاه بومگردی مهارلو گسترش دادم. پذیراگشت یکی از پیشگامان اجرای تورهایی ورودی ایران است که بر اساس تعاملات محلی و تجربیات معتبر در کنار بازدید از بناها بنا شده است. ما شروع به تنظیم تورهایی کردیم که در آن مردم می توانستند با عشایر بمانند یا تجربه ملاقات
خانواده ایرانی را داشته باشند یا در آشپزی ایرانی شرکت کنند. در بخش فعالیتهای جدید پذیراگشت قصد داردیم خدمات و تورهایی را که سالهاست به مهمانان خارجی ارایه داده ایم به هموطنان سفردوست ارایه دهیم. تلاش ما بر این است که به مسافران کمک کنیم شناخت وسیع تری از ایران در زمینه های مختلف داشته باشند و تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف انجام می دهیم.

چرا خدمات ما را انتخاب کنید؟

انگیزه و اشتیاق ما به سفر

ما خود از دوستداران گردشگری و علاقمند به سفر هستیم که خود باعث درک بهتر از نیازهای مسافران همران می شود.

تجربه اجرای تورهای فراوان در نقاط مختلف ایران

در طول سالهای گذشته تورهای فراوانی اجرا کرده ایم که با رضایت بالای همراهان ما و تجربه برای ما همراه بوده است.

اهمیت بازخورد و تجربه مسافران همراه ما

ما به بازخورد و رضایت گردشگرانی که با ما همراه می شوند اهمیت زیادی می دهیم و برای ما در اولویت است.

دانش و آشنایی ما به بخشهای مختلف صنعت گردشگری

تیم ما دارای مطالعه، آموزش و تجربه در زمینه گردشگری بوده و می توانند در برنامه ریزی و اجرا خوب عمل کنند.

بخشی از تیم ما

رضا پورحسینی

زینب اسماعیلی وند

مهناز ملتفت

سمیرا مرزبان

نیلوفر رجاییان

شیوا مغیث پور

مریم فرامرزی

نیلوفر شیرازی

 

برندهای خارجی زبان پذیرا

تماس

۰۷۱۳۲۳۶۲۶۶۶

۰۹۳۰۶۶۳۹۲۵۶

بهترین وقت تماس : ۹ الی ٢٠

شیراز خ. زند ابتدای خ. رودکی

رسانه های اجتماعی