۰۹۳۰۶۶۳۹۲۵۶تور شیراز شیرازگردی ایرانگردی پذیراگشت 

تور‌های شیراز

با حضور در تورهای شیراز از مکانهای مختلف شهر شیراز بازدید می کنید و با کمک راهنمایان گردشگری محلی شیراز با آنها آشنا می شوید و از جاذبه های متنوع شیراز لذت می برید.
١ تا ١۴ نفر ۱ روز
۳۰۰۰۰۰ تومان
نقشه تور خانه های تاریخی شیراز تور شیراز شیرازگردی سفر به شیراز
شیرازگردی با تور خانه های تاریخی شیراز

در تور خانه های تاریخی شیراز به بازدید از برخی خانه های تاریخی شیراز خواهیم پرداخت. از گذشته‌های دور در شیراز خانه هایی به سبک معماری خاص با توجه به شرایط آب و هوایی ساخته شده است که امروزه مورد توجه عموم مردم و علاقمندان به معماری و هنر قرار گرفته است. این شیرازگردی شامل  بازدید از خانه فروغ الملک ، عمارت قوام ، عمارت زینت الملک می‌شود و همچنین بازدید اختصاصی از یک خانه قدیمی می‌پردازیم.

 

مکان شروع و پایان تور
آژانس پذیراگشت پارس در خیابان رودکی شیراز / نارنجستان قوام
زمان حرکت
۸:۳۰
زمان بازگشت
حدود ۱۳:۳۰
شامل
  • حمل و نقل
  • راهنما
  • ورودیه
  • بیمه
شامل نیست:
  • هزینه های بجز موارد اشاره شده

بخشهای برجسته تور:

اندرونی عمارت فروغ الملک (موزه مشکین فام)

عمارت فروغ الملک توسط فروغ الملک قوامی رییس شهربانی شیراز در ابتدای عصر پهلوی اول به سبک معماری قاجار در  شیراز ساخته شده است که شامل قسمت های اندرونی ، بیرونی و بخش خدمه می‌باشد . بخش اندرونی آن شامل ارسی ها و معماری زیبا که در حال حاضر به عنوان موزه خصوصی مشکین فام مشغول به فعالیت است . بخش خدمه آن بعد از بازسازی توسط پذیراگشت به هتل فروغ مهر تبدیل شده است و بخش بیرونی آن بعنوان باغ فدک معروف است .

عمارت زینت الملک اندرونی خانه قوام و بخشی از مجموعه ساخته شده توسط خاندان قوام در عصر قاجار است که در دوره های مختلف در ایران و شیراز صاحب منصب بودند و مجموعه شامل بخشهایی چون دیوانخانه قوام، بخش مسکونی، حمام و ... بوده است. این بخش از مجموعه در غرب دیخوانخانه قوام با توجه به اینکه به زینت الملک قوامی دختر حبیب الله خان قوام به ارث می رسد و محل سکونت وی بود نام وی را به همراه دارد و شامل ارسی های زیبا، سقفها با نقاشیهای ارزشمند، آیینه کاری و گچکاریهای زیبا می باشد. موزه مشاهیر فارس نیز در این عمارت قرار دارد.

نارنجستان قوام بخش بیرونی عمارت قوام بوده است که برای کارهای دیوانی و مهمانان کاربرد داشته است و به دیوانخانه قوام شهرت داشته است. این عمارت که از ارسیهای بزرگ و باشکوه، دربهای معرقکاری شده، آیینه کاریهای زیبا و سقفهای نقاشی شده ارزشمند تشکیل شده است دارای باغی زیبا در حیاط خود است که به دلیل تعدد درختهای نارنج آن به نارنجستان قوام شهرت یافته است.

مکانهای مورد بازدید شامل تور:

عمارت فروغ الملک شامل موزه مشکین فام و هتل فروغ مهر، نارنجستان قوام، عمارت زینت الملک، بازدید از خانه ای مسکونی در بافت تاریخی شیراز

جزییات تور
در تور خانه های تاریخی شیراز ساعت ۸:۳۰ صبح از چهار راه زند به سمت فلکه شهرداری شیراز و سپس چهار راه نمازی پیاده روی می کنیم و با محدوده دروازه باغشاه شیراز آشنا می شویم. سپس وارد گذر سنگ سیاه از سمت محله میدانشاه می شویم و به بازدید اندرونی عمارت فروغ الملک محل موزه مشکین فام می رویم تا با اجزا خانه های تاریخی شیراز آشنا شویم و با بازدید از هتل فروغ مهر که بخش دیگری از عمارت فروغ الملک بوده است از حال و هوای خانه های تاریخی شیراز لذت می بریم. سپس با خودرو به سمت محله گود عربان در خیابان لطفعلی خان زند می رویم و از عمارت نارنجستان قوام و عمارت زینت الملوک که از مجموعه خاندان قوام از عصر قاجار باقی مانده اند بازدید می کنیم. همچنین بازدید خصوصی از خانه ای مسکونی در بافت تاریخی خواهیم داشت.
 

پرسش‌های متداول برنامه‌های تور شیراز

لطفا قبل از رزرو تور شیراز مد نظر خود، پرسش‌های متداول مسافر های شیراز و پاسخ های ما را که در این بخش آورده ایم مرور کنید و در صورت اینکه پرسشی دارید با ما تماس بگیرید.

۱- برای برنامه های تور شیراز تا چه زمانی قبل از زمان شروع تور امکان رزرو وجود دارد؟

امکان رزرو تورهای شیراز پذیراگشت تا یک شب قبل از تاریخ مورد نظر شما جهت انجام تور وجود دارد. در صورتی که بخواهید تور شیراز را به صورت اختصاصی رزرو کنید در صورتی که زمان درخواست شما با باز بودن بناهای مورد بازدید مطابقت داشته باشد امکان رزرو و اجرای فوری تور نیز وجود دارد.  برای برنامه های تور روزانه شیراز که به شکل عمومی برگزار می شوند می توانید تا یک ساعت قبل از تور نیز با ما تماس بگیرید و امکان ملحق شدن به گروه را بررسی کنید. 

۲- مکان شروع تورهای شیراز در چه محلی است؟

محل شروع تورهای گروهی شیراز از مقابل شرکت پذیراگشت در ابتدای خیابان رودکی شیراز در خیابان زند شیراز است اما امکان شروع تورهای اختصاصی شیراز از محل مورد نظر شما وجود دارد.

۳- ازچه خودروهایی در تورهای گروهی شیراز استفاده می شود؟

در تورهای شیراز پذیراگشت با توجه به تعداد مسافران از خودرو سواری، ون یا اتوبوس دارای استانداردهای ایمنی و مجوز استفاده می کنیم.

۴- تفاوت تورهای گروهی شیراز و تور اختصاصی شیراز در چیست؟

در تورهای اختصاصی می توانید یکی از تورهای ما که در وب سایت آمده است یا تور مورد نظر خود را انتخاب کنید و زمان مورد نظر خود را نیز مشخص کنید. با توجه به برنامه سفر، سطح خدمات مورد درخواست و تعداد افراد، قیمت تور را محاسبه و به شما اعلام می کنیم. در تورهای گروهی زمان، برنامه و قیمت مشخص شده است، تعداد افراد حاضر در تور متغیر است و برنامه و خدمات اشاره شده اجرا می گردد.

۵- آیا راهنمای تور در برنامه های شیرازگردی ما را همراهی می کند؟

راهنمای محلی شیراز در تورهای گروهی و اختصاصی شیرا ز پذیراگشت شما را همراهی می‌کند.

۶- از چه راه های امکان رزرو تورهای شیرازگردی وجود دارد؟

از طریق پر کردن فرم رزرو تور، تماس تلفنی یا ارسال پیامک امکان رزرو تور وجود دارد. از طریق مراجع حضوری نیز امکان ثبت نام در تور وجود دارد.

۶- آیا تورهای گروهی و روزانه به طور قطع هر روز اجرا می شوند؟

در صورت تعطیل نبودن مکانهای مورد بازدید یا وقایع پیش بینی نشده تورهای شیراز پذیراگشت هر روز اجرا می شوند.

۶- قیمت تور شیراز ذکر شده در سایت برای چه نوع برنامه های شیرازگردی است؟

قیمت تور شیراز که در سایت اعلام شده است جهت تورهای گروهی شیراز است.

 

 

قیمت تور شیراز و برنامه‌ سفرها ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

لطفا نگاهی به جدول مقایسه جزییات و قیمت تورهای شیراز پذیراگشت داشته باشید و در صورت تمایل برای تور شیراز به جز موارد ذکر شده یا در تاریخی متفاوت با ما در تماس باشید. نرخ قیمتهای جدول جهت تورهای روزانه شیراز که به شکل تورهای عمومی و گروهی با ساعت مشخص برگزار می شود می باشد و در صورت اینکه می خواهید هر کدام از تورهای به شکل تور خصوصی یا تور اختصاصی برای شما یا همراهنتان برگزار شود به ما اطلاع دهید.

 

تورشیراز

 مدت زمان

زمان اجرای تور

برنامه تور

 قیمت تور‌های شیراز

تور شیراز

 ۴ ساعت تور روزانه شیراز  

آرامگاه حافظ، باغ ارم، مسجد نصیرالملک، نارنجستان قوام، بخشی از بافت تاریخی شیراز

   ۴۵۰۰۰۰۰ ریال
تور تخت جشمید

 ۵ ساعت

تور روزانه تخت جمشید از شیراز

تخت جمشید، نقش رستم، نقش رجب

   ۳۵۰۰۰۰۰ ریال

تور پاسارگاد و تخت جمشید

 ۹ ساعت

تور روزانه پاسارگاد از شیراز

پاسارگاد، تخت جمشید، نقش رستم و نقش رجب

   ۵۵۰۰۰۰۰ ریال

تور باغ های تاریخی شیراز

 ۵ ساعت

تور روزانه شیراز

باغ ارم، باغ دلگشا، باغ عفیف آباد، باغ جهان نما

   ۵۰۰۰۰۰۰ ریال

تور خانه های تاریخی شیراز

 ۵ ساعت

تور روزانه شیراز

عمارت فروغ الملک شامل موزه مشکین فام و هتل فروغ مهر، نارنجستان قوام، عمارت زینت الملک، بازدید از خانه ای مسکونی در بافت تاریخی شیراز

   ۳۰۰۰۰۰۰ ریال

تور گذر سنگ سیاه شیراز

 ۵ ساعت تور روزانه شیراز  مسجد مشیر، عمارت فروغ الملک، بقعه بی بی دختران، بقعه سید تاج الدین غریب، بازارچه دروازه کازرون   ۱۵۰۰۰۰۰ ریال
تور شاعران شیراز

 ۵ ساعت

تور روزانه شیراز

مقبره حافظ شیرازی، مقبره سعدی شیرازی، مقبره خواجو کرمانی، مقبره حلاج اطمعه در چهل تنان

   ۴۵۰۰۰۰۰ ریال

تور خیابان کریمخان زند شیراز

 ۳.۵ ساعت

تور روزانه شیراز

مقبره حافظ شیرازی، مقبره سعدی شیرازی، مقبره خواجو کرمانی، مقبره حلاج اطمعه در چهل تنان

   ۱۵۰۰۰۰۰ ریال

تور گنبدهای شیراز

  ۵ ساعت

تور روزانه شیراز

حرم شاهچراغ، آرامگاه میر محمد، بقعه علی بن حمزه، بقعه آستانه سید علاالدین حسین، بقعه بی بی دختران

   ۲۰۰۰۰۰۰ ریال

تور شیرینی گردی شیراز   ۵ ساعت  تور روزانه شیراز  شیرینی نون یوخه، کلوچه مسقطی، قنادیهای قدیمی شیراز    ۳۰۰۰۰۰۰ ریال

تور آشپزی شیراز

  ۷ ساعت

 تور روزانه شیراز

کلم پلو شیرازی، شکر پلو، آموزش آشپزی، صرف شام

  ۶۰۰۰۰۰۰ ریال

 

 

تور شیراز پذیراگشت را چرا انتخاب کنیم

چرا تورهای پذیراگشت؟

تور های گروهی کوچک

تورهای گروهی پذیراگشت با تعداد کم اجرا می شوند تا کیفیت تور بالا باشد، تجربه سفر بهتری بدست آوریم و گردشگران لذت بیشتری از سفر خود ببرند.

تورهای با قیمت مناسب

قیمت تورهای پذیراگشت با سطح در نظر گرفته شده شامل تورهای ارزان قیمت، تورهای متوسط و تورهای لوکس متناسب است.

تور های روزانه و هفتگی تضمینی

تورهای روزانه پذیراگشت پس از رزرو توسط مسافران و تایید درخواست رزرو از طرف شرکت در صورت عدم وقوع اتفاقی غیر منتظره یا تعطیلی مکان های مورد بازدید حتما اجرا می شوند.

تور های اختصاصی

تورهای پذیراگشت هم به صورت گروهی و هم به صورت اختصاصی قابل اجرا هستند.
 

برندهای خارجی زبان پذیرا

تماس

۰۷۱۳۲۳۶۲۶۶۶

۰۹۳۰۶۶۳۹۲۵۶

بهترین وقت تماس : ۹ الی ٢٠

شیراز خ. زند ابتدای خ. رودکی

رسانه های اجتماعی